Prestigious Lv56 1Br Apt Cbd At West Side Place #Wsp56B

  • 50 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Prestigious Lv56 1Br Apt Cbd At West Side Place #Wsp56B Melbourne розташовані на відстані 1.4 км від казино "Корона". Апартаменти розташовані майже за 20 хвилин пішки від залізничного вокзалу Flinders Street та біля автовокзалу Dudley Street/Spencer Street.

Це помешкання також пропонує критий басейн для відпочинку та освіження.

Prestigious Lv56 1Br Apt Cbd At West Side Place #Wsp56B оснащені кухнею з технікою для приготування власних страв. Є обідній стіл для більш приємної трапези. Страви японської кухні подають у "Ichi Maki", біля апартаментів.

Національна галерея Вікторії знаходиться на відстані 10 хвилин їзди, а Банкетний зал - приблизно за 5 хвилин пішки від апартаментів. Парк «Флегстафф Гарденз» знаходиться на близькій відстані від цього помешкання.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Prestigious Lv56 1Br Apt Cbd At West Side Place #Wsp56B Мельбурн
Vibrant & Lively Condo With Stunning City Views
Ціна лише для моб. пристроїв

Vibrant & Lively Condo With Stunning City Views

8.7
Відмінно 12 відгуків
1 м від помешкання
USD 284 USD 256
за ніч
Contemporary Cbd Living From Level 23 At West Side
Ціна лише для моб. пристроїв

Contemporary Cbd Living From Level 23 At West Side

8.2
Дуже Добре 4 відгуки
1 м від помешкання
Wsp Quiet Apartment In Cbd With Free Parking
Ціна лише для моб. пристроїв

Wsp Quiet Apartment In Cbd With Free Parking

8.4
Дуже Добре 33 відгуки
19 м від помешкання
USD 348 USD 313
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Мельбурн Ессендон Аеропорт
    16 км

    Залізничні вокзали

    Southern Cross Station
    300 м

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний Wi-Fi в громадських місцях

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • Експрес реєстрація заїзду/ виїзду
    • Цілодобова охорона

    Відпочинок

    • Критий басейн

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт
    • Детектори диму

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Часті питання
    • Чи надає Prestigious Lv56 1Br Apt Cbd At West Side Place #Wsp56B безкоштовний Wi-Fi?
      Доступ до Інтернету надається безкоштовно в Prestigious Lv56 1Br Apt Cbd At West Side Place #Wsp56B.
    • У цій квартирі можна розмістити домашніх тварин?
      У цій квартирі не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • Квартира Prestigious Lv56 1Br Apt Cbd At West Side Place #Wsp56B розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Flinders Street розташований в межах 1.7 км від квартири Prestigious Lv56 1Br Apt Cbd At West Side Place #Wsp56B.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Мельбурн Ессендон Аеропорт
    16 км

    Залізничні вокзали

    Southern Cross Station
    300 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Prestigious Lv56 1Br Apt Cbd At West Side Place #Wsp56B Мельбурн

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити